contact-us

ליצירת קשר

ליצירת קשר

  שמאי רכב פרטי

  מה היתרונות של שמאי פרטי בתחום הרכב?

  ומדוע שמאי רכב הפועל באופן פרטי עדיף על פני החלופות?

  לאחר המעורבות בתאונת דרכים ובמידה ונגרם נזק לרכב עולה הצורך להגיש תביעה לחברת הביטוח. כך למעשה על ידי הדיווח לחברת הביטוח ובהנחה כי תכיר בנזק שנגרם לרכב, ניתן יהיה לקבל מימון לתיקון. עם זאת כדי לקבל מימון לתיקון יש לדעת קודם כל מה תהיה עלותו של התיקון ולשם כך יש צורך לפנות לשמאי רכב. עם זאת נשאלת השאלה למי עלינו לפנות – האם לשמאי אשר עובד בכפוף לחברת הביטוח או לחלופין לשמאי רכב פרטי?

  להתייעץ עם שמאי פרטי 050-523-4612

  • שמאי רכב פרטי – האפשרות השנייה העומדת לרשותכם היא פניה לשמאי פרטי. נכון אפשרות זו דורשת מכם לעשות שיעורי בית ולחפש אולם הנה שווה את ההשקעה היות ומדובר באופציה משתלמת יותר. שמאי פרטי אינו כפוף לחברת הביטוח או להסכמים והסדרים עם מוסכים מורשים ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שייתן לכם הערכה כמה שיותר מקצועית. כמו כן כאשר עומד על הפרק פיצוי גדול, שמאי פרטי יהיה הכתובת המתאימה ביותר לתפקיד ויוכל למנוע מכם הפסדים כאלו ואחרים.
  • לבחירה הנכונה יש משקל רב – לשמאי אותו בוחרים יש משקל רב ולו רק בגלל שהערכתו יכולה להשפיע במידה ניכרת על גובה הפיצוי שתקבלו בגין הנזק שנגרם לרכב. במידה והחלטתם לפנות לשמאי רכב עצמאי חמזה סלאמה ישמח לתת לכם מענה כמה שיותר זמין, אדיב, מהיר ומקצועי.
  • קבלת חוות דעת נוספת – לא פעם אנשים אשר פונים לקבל חוות דעת של שמאי אינם מרוצים מההערכה שהוא נתן ולכן פונים לקבלת חוות דעת נוספת. גם כאן שמאי רכב הפועל באופן פרטי יכול לתת מענה ובאמצעותו ניתן לבדוק האם אותה הערכה ראשונית הייתה צודקת והוגנת או שמא השמאי הקודם ביצע טעות גורלית שעלולה לעלות לכם הן בזמן יקר והן בסכום כספי. חוות דעת זו נקראת חוות דעת נגדית ולו רק בגלל שהיא נוגדת הערכה שכבר קיימת.

  צור קשר עוד היום 050-523-4612

  מהן הזכויות שלנו אל מול חברת הביטוח במקרה של פניה אל שמאי רכב נוסף?

  במידה ובחרתם לקבל את חוות דעתו של שמאי רכב פרטי בנוסף לחוות דעת שנתקבלה משמאי של חברת הביטוח עליכם להגיש חשבונית מס לחברת הביטוח. במידה וההערכה תהיה איכותית ומקצועית יתכן שחברת הביטוח תחליט לקבל אותה ואף לקבוע על פיה את גובה הפיצויים. עם זאת יש לציין כי כאשר ישנם פערים גדולים בין חוות הדעת יעלה הצורך לבחון לעומק את ההבדלים הקיימים. או אז יש לפנות אל שמאי מכריע על מנת שיכריע בנושא.

  שמאי רכב

  קניתם רכב חדש לפני כמה חודשים מסוכנות רכב? היום בבוקר קמתם וראיתם שמישהו פגע ברכב שלכם? אם כך, אפשר להבין לליבכם אם אתם כועסים מאוד. מעבר לכעס הברור ולאכזבה, צריך גם לעשות משהו בנידון. מישהו צריך לתת לכם פיצוי על הנזק, ולכן ברור מדוע אתם רוצים לפנות אל חברת הביטוח שלכם. העניין הוא שצריך תחילה להעריך את הנזק ואת עלות התיקון. האם באמת השמאי של חברת הביטוח הוא הכתובת הנכונה? לא בטוח, שכן האינטרס שלו מנוגד לאינטרס שלכם. לכן כדאי שתדעו: שמאי רכב פרטי הוא האופציה הכי טובה שתוכלו לחשוב עליה. מחפשים שמאי מוביל שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות לכל אורך הדרך? התקשרו אל חמזה סלאמה ותראו שלא תצטערו, כי איתו הרכב שלכם בידיים טובות.

   

  כיצד שמאי רכב פרטי יוכל לעזור לכם?

  לא לגמרי ברור לכם מדוע שמאי רכב פרטי הוא הבחירה הנכונה? אתם תוהים למה כדאי להתקשר לאיש מקצוע כזה? אם כך, חשוב שתבינו: איש מקצוע כזה מבצע הערכה אובייקטיבית לנזק. זה לא משנה אם מדובר על נזק שנגרם בזדון לרכב שלכם או שהנזק נגרם כתוצאה מתנאי מזג אוויר קשים. זה אפילו לא משנה אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים ולכן נגרם נזק כלשהו לרכב. מה שבטוח זה שאם תעזרו באיש מקצוע כמו שמאי רכב פרטי, הוא יוכל לבצע אומדן מדויק למצבו של הרכב ולעלויות הקשורות לעניין.

   

  מתי שמאי רכב יוכל לסייע לכם?

  יש כמה מקרים שבהם שמאי רכב פרטי זו בחירה נכונה. ראשית, כאשר צריך להעריך את גובה הנזק שנגרם לרכב. שנית, כאשר רוצים להעריך את עלות התיקון לרכב, הרי ששמאי פרטי הוא הבחירה הנכונה. מעבר לכל אלה, אם רוצים לבצע הערכת שווי לרכב אחרי התיקון, גם אז שמאי רכב פרטי הוא הכתובת שלכם. במקרה של חמזה סלאמה אתם תראו שלא חסר לו ניסיון. למעשה, הוא עובד בתחום הזה כבר יותר מ- 30 שנה, כך שבמקרה הזה אתם לא צריכים לדאוג, כי תוכלו להיות בטוחים שהוא יסייע לכם על הצד הטוב ביותר. להתייעצות חייגו כבר ברגעים אלו ממש למספר: 050-523-4612.

   

  ליצירת קשר

  ליצירת קשר

   נושאים נוספים

   post-image

   חוות דעת וייעוץ שמאי

   באילו מקרים מומלץ לקבל חוות דעת משמאי? מדוע חוות דעתו חשובה? וכיצד היא יכולה לסייע...

   המשך קריאה >
   post-image

   לבחור שמאי רכב טוב

   איך בוחרים שמאי רכב? מדוע חשוב לבחור טוב שמאי רכב? ובעזרת אילו פרמטרים ניתן להגיע...

   המשך קריאה >
   post-image

   שמאי רכב מומלץ

   איך מוצאים שמאי רכב? מה הופך שמאי רכב למומלץ? האם ניתן לשכור את שירותיו של...

   המשך קריאה >
   ×

   שיחת ווטסאפ

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support